Šitie krok za krokom – S nami to zvládnete

Šitie doma - Nikdy nevyjde z módy
Šitie doma – Nikdy nevyjde z módy
19. septembra 2016
Žehlenie - Tipy a triky, ktoré vám ušetria čas
Žehlenie – Tipy a triky, ktoré vám ušetria čas
26. septembra 2016
Show all
Šitie krok za krokom - S nami to zvládnete

Všetko čo potrebujete vedieť o šití

Chcete vedieť šiť a nemá vás to kto naučiť? Môžte si kúpiť knižku a sledovať kurzy šitia online. Že nie ste samouk a najlepšie sa učíte v spoločnosti iných ľudí? V tom prípade sú pre vás kurzy šitia to pravé orechové! Ukážeme vám šitie krok za krokom. O čom kurzy šitia ARMO sú sa dozviete v tomto článku.

Čo sa na kurze šitia naučíte a kde sa kurzy konajú?

Získate odborné vedomosti a remeselné zručnosti v oblasti ručného a strojového zhotovenia odevu. Naučíme vás ako obsluhovať a udržiavať šijacie stroje a zariadenia. Výučba zahŕňa zhotovenie všetkých typov odevov a ich dôležitých súčastí. Naučíte sa aj praktické riešenia najčastejších opráv odevov. Dvere sú otvorené pre začiatočníkov aj pokročilých a kurzy šitia na stroji u nás vedú kvalifikované lektorky s dlhoročnou praxou v odbore.

Šitie krok za krokom

Naše kurzy sa konajú v predajni a školiacom centre ARMO, s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava. Kurz obsahuje 36 vyučovacích hodín, pričom 1 vyučovacia hodina trvá 45 minút. Budeme vás učiť 1x v týždni cez pracovné dni v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod a najnovšie aj v sobotu v čase od 8:00 do 11:00 hod. Všetko závisí od záujmu prihlásených. Cena celého kurzu je 180 € a je v nej aj zapožičanie kvalitných šijacích strojov. Priniesť si však môžeže aj váš vlastný šijací stroj. Na kurze vás bude maximálne 8 v jednom dni, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

Prihlásiť sa a rezervovať si miesto na kurze môžete:

osobne: ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava (v pracovné dni od 10:00 do 18:00)
písomne:  ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava
telefonicky: predajňa a školiace centrum 00421 (0) 948 333 030 (v pracovné dni od 10:00 do 18:00)
elektronickou poštou: armo@armo.sk

Na kurze budete potrebovať základné pomôcky pre zhotovenie strihov a šitia:

Písacie potreby: zošit*, ceruzku*, gumu*, pravítko*.
Šijacie potreby: 
strihový papier* (priesvitný, hodvábny), stehovku* – biela, krémová, menšie ručné ihly*, hlavičkové špendlíky*, krajčírsku kriedu* ( biela/mydlová )/ sublimačnú ceruzku, krajčírske nožnice* – veľké a malé, krajčírsky meter*, baliaci papier*, niť (farba podľa látky) a vlizelín (podlepovací materiál) .
Označené * je možné zakúpiť priamo u nás na predajni.

Na záver každého kurzu si už budete schopní realizovať váš originálny kúsok odevu podľa vlastných mier tela na základe svojich požiadaviek. Samozrejmosťou je individuálna konzultácia a odborná pomoc. Na konci kurzu získa každý zúčastnený certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu šitia.

Záujem účastníkov o kurzy šitia vysoko prekračuje počet miest určených pre jednotlivé kurzy. Kúpte preto aj vašim priateľom a blízkym praktický darček v podobe darčekovej poukážky na kurzy šitia v Bratislave a darujte zručnosť, ktorá sa nezabúda! Ukážeme vám šitie krok za krokom. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.