Kurzy šitia pre začiatočníkov a pokročilých

Bezkonkurenčná cena za 36 hodín kurzu šitia !!!

Pre veľký záujem si rezervujete miesto v našom kurze šitia ktorý znova začína v mesiaci September 2021 už teraz.

!!! Novinka !!! Pre veľký záujem o naše kurzy šitia otvárame kurzy šitia aj v sobotu !!!

Ďakujeme všetkým účastníkom a aj záujemcom za veľký záujem o naše kurzy šitia.

 

Kúpte ako darčekovú poukážku !!!

Kurz šitia pre začiatočníkov a pokročilých umožní účastníkom získať odborné vedomosti a remeselné zručnosti v oblasti ručného a strojového zhotovenia odevov, obsluhu a základnú údržbu šijacích strojov a zariadení. Výučba obsahuje zhotovenie dôležitých súčastí všetkých typov odevov, ako aj praktické riešenie najčastejších opráv odevov. Kurzom šitia Vás budú viesť kvalifikované lektorky s dlhoročnou praxou v odbore šitia.

Na záver každého kurzu je realizácia originálneho odevu na vlastnú postavu podľa požiadaviek účastníkov, vrátane individuálnej konzultácie a odbornej pomoci.

Každý účastník kurzu šitia získa certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu šitia.

 
 

Miesto konania:

Predajňa a školiace centrum ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4 B, 84104 Bratislava.

Rozsah a časové zadelenie:

36 vyučovacích hodín (jedna vyučovacia hodina trvá 45min), 1x v týždni, pracovné dni v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod a v sobotu v čase od 9:00 do 12:00 hod.

(spresnenie podľa záujmu prihlásených)

Počet účastníkov kurzu:

maximálne 6 účastníkov kurzu v jednom dni.

Začiatok kurzu šitia:

Kurzy šitia úspešne pokračujú a záujem účastníkov vysoko prekračuje počet miest určených pre jednotlivé kurzy šitia. Za čo všetkým záujemcom o naše kurzy šitia ďakujeme. Na koho sa neušlo voľné miesto nemusí zúfať, v mesiaci September 2021 otvárame ďalšie kurzy šitia pre začiatočníkov a pokročilých. Preto neváhajte a prihláste sa čo najskôr, aby sa Vám ušlo voľné miesto v kurze šitia. Všetkým účastníkom a záujemcov o naše kurzy šitia ďakujeme za prejavený záujem.

Cena kurzu šitia, úhrada:

- 220,- € (v cene kurzu je zapožičanie kvalitných šijacích strojov). Účastník kurzu si môže priniesť aj vlastný šijací stroj.

- úhradu je nutné uskutočniť pred začiatkom kurzu šitia v mieste konania kurzu šitia v hotovosti alebo bankovým prevodom najneskôr 3 pracovné dni po prihlásení na kurzu šitia.

Prihlásenie a rezervácie do kurzu:

osobne: ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4 B, 84104 Bratislava v pracovné dni od 10:00 do 17:00

písomne: ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4 B, 84104 Bratislava

telefonicky: predajňa a školiace centrum 00421 (0) 948 333 030 v pracovné dni od 10:00 do 17:00

elektronickou poštou: armo@armo.sk

Čo budete potrebovať na kurze šitia:

(uvedené si môžete zakúpiť priamo u nás v mieste konania kurzu)

základné pomôcky pre zhotovenie strihov a šitia:

- strihový papier (priesvitný, hodvábny)

- stehovka – biela, krémová

- ihly – menšie ručné

- špendlíky – hlavičkové

- niť (farba podľa látky)

- krieda v pere NOVINKA!

- nožnice – veľké krajčírske a malé krajčírske

- baliaci papier

- vlizelín (podlepovací materiál)

- zošit, ceruzka, guma, pravítko, krajčírsky meter


Nezáväzná objednávka kurzu

Odoslaním tohto formulára zákazník potvrdzuje, že si prečítal obchodné podmienky (vrátane ustanovenia o ochrane osobných údajov) a súhlasí s ním. https://armo.sk/obchodne-podmienky/

  Meno (povinné)

  Email (povinné)

  Telefón(povinné)

  Adresa(povinné)

  Popis

  Kurzy šitia

  Chcete vedieť šiť a nemá vás to kto naučiť? Môžte si kúpiť knižku a sledovať kurzy šitia online. Že nie ste samouk a najlepšie sa učíte v spoločnosti iných ľudí? V tom prípade sú pre vás kurzy šitia to pravé orechové! Ukážeme vám šitie krok za krokom. O čom kurzy šitia ARMO sú sa dozviete v tomto článku.

  Čo sa na kurze šitia naučíte a kde sa kurzy konajú?

  Získate odborné vedomosti a remeselné zručnosti v oblasti ručného a strojového zhotovenia odevu. Naučíme vás ako obsluhovať a udržiavať šijacie stroje a zariadenia. Výučba zahŕňa zhotovenie všetkých typov odevov a ich dôležitých súčastí. Naučíte sa aj praktické riešenia najčastejších opráv odevov. Dvere sú otvorené pre začiatočníkov aj pokročilých a kurzy šitia na stroji u nás vedú kvalifikované lektorky s dlhoročnou praxou v odbore.

  Šitie krok za krokom

  Naše kurzy sa konajú v predajni a školiacom centre ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava. Kurz obsahuje 36 vyučovacích hodín, pričom 1 vyučovacia hodina trvá 45 minút. Budeme vás učiť 1x v týždni cez pracovné dni v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod a najnovšie aj v sobotu v čase od 9:00 do 12:00 hod. Všetko závisí od záujmu prihlásených. Cena celého kurzu je 220 € a je v nej aj zapožičanie kvalitných šijacích strojov. Priniesť si však môžete aj váš vlastný šijací stroj. Na kurze vás bude maximálne 6 v jednom dni, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

  Prihlásiť sa a rezervovať si miesto na kurze môžete:

  osobne: ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava (v pracovné dni od 10:00 do 17:00)
  písomne: ARMO-SK s.r.o. na ulici Molecova 4/B, 841 04 Bratislava
  telefonicky: predajňa a školiace centrum 00421 (0) 948 333 030 (v pracovné dni od 10:00 do 17:00)
  elektronickou poštou: armo@armo.sk

  Na kurze budete potrebovať základné pomôcky pre zhotovenie strihov a šitia:

  Písacie potreby: zošit*, ceruzku*, gumu*, pravítko*.
  Šijacie potreby: strihový papier* (priesvitný, hodvábny), stehovku* – biela, krémová, menšie ručné ihly*, hlavičkové špendlíky*, krajčírsku kriedu* ( biela/mydlová/v pere )/ sublimačnú ceruzku, krajčírske nožnice* – veľké a malé, krajčírsky meter*, baliaci papier*, niť (farba podľa látky) a vlizelín (podlepovací materiál) .
  Označené * je možné zakúpiť priamo u nás na predajni.

  Na záver každého kurzu si už budete schopní realizovať váš originálny kúsok odevu podľa vlastných mier tela na základe svojich požiadaviek. Samozrejmosťou je individuálna konzultácia a odborná pomoc. Na konci kurzu získa každý zúčastnený certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu šitia.

  Záujem účastníkov o kurzy šitia vysoko prekračuje počet miest určených pre jednotlivé kurzy. Kúpte preto aj vašim priateľom a blízkym praktický darček v podobe darčekovej poukážky na kurzy šitia v Bratislave a darujte zručnosť, ktorá sa nezabúda! Ukážeme vám šitie krok za krokom. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

  Naša Google stránka Kontaktujte nás