Partneri

Partneri a náš úspech nespočíva iba v tom, že dbáme na detaily, ale veľa závisí aj od našich partnerov. Pracujeme s nimi v úzkom kontakte kvôli tomu, aby sme objednávky splnili včas a podľa požiadaviek zákazníka.

V našej ponuke preferujeme výrobky, na ktoré vieme pre Vašu spokojnosť zabezpečiť ako náhradné diely a príslušenstvo, tak záručný ako aj pozáručný servis. A naopak vylučujeme z našej ponuky nespoľahlivých dodávateľov, ktorým ide len o predaj produktu bez následného zabezpečenia kompletného servisu, náhradných dielov a príslušenstva. Preto neustále upravujeme našu ponuku, aby ste si mohli užívať kvalitný zákaznícky servis bez starosti a pracovať na svojich projektoch.

Naši obchodní partneri pri určených produktoch garantujú predĺženú 5 ročnú záruku bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja.

V našej ponuke produktov Vám ponúkame množstvo šijacích strojov, vyšívacích strojov, žehliaciu techniku, rezaciu techniku, príslušenstvo a náhradné diely pre kvalitné šitie odevov a iných výrobkov.

To čo ste nenašli v našej ponuke, vieme nájsť u našich obchodných partnerov. Následne Vám vypracujeme individuálnu ponuku podľa Vašich individuálnych požiadaviek.