Šitie krok za krokom – S nami to zvládnete

Šitie krok za krokom - S nami to zvládnete

Všetko čo potrebujete vedieť o šití

Chcete vedieť šiť a nemá vás to kto naučiť? Môžte si kúpiť knižku a sledovať kurzy šitia online. Že nie ste samouk a najlepšie sa učíte v spoločnosti iných ľudí? V tom prípade sú pre vás kurzy šitia to pravé orechové! Ukážeme vám šitie krok za krokom. O čom kurzy šitia Bratislava sú sa dozviete v tomto článku.

Čo sa na kurze šitia naučíte a kde sa kurzy konajú?

Získate odborné vedomosti a remeselné zručnosti v oblasti ručného a strojového zhotovenia odevu. Naučíme vás ako obsluhovať a udržiavať šijacie stroje a zariadenia. Výučba zahŕňa zhotovenie všetkých typov odevov a ich dôležitých súčastí. Naučíte sa aj praktické riešenia najčastejších opráv odevov. Dvere sú otvorené pre začiatočníkov aj pokročilých a kurzy šitia na stroji u nás vedú kvalifikované lektorky s dlhoročnou praxou v odbore.

Šitie krok za krokom

Naše kurzy sa konajú v predajni a školiacom centre ARMO, s.r.o. na ulici Lužná 10, 12, 851 04 Bratislava. Kurz obsahuje 40 vyučovacích hodín, pričom 1 vyučovacia hodina trvá 45 minút. Budeme vás učiť 1x v týždni cez pracovné dni v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod a najnovšie aj v sobotu v čase od 8:00 do 11:00 hod. Všetko závisí od záujmu prihlásených. Cena celého kurzu je 150 € a je v nej aj zapožičanie kvalitných šijacích strojov. Priniesť si však môžeže aj váš vlastný šijací stroj. Na kurze vás bude maximálne 7 v jednom dni, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

Prihlásiť sa a rezervovať si miesto na kurze môžete buď osobne: ARMO, s.r.o. na ulici Lužná 10, 12, 851 04 Bratislava (v pracovné dni od 09:00 do 17:00), písomne: ARMO, s.r.o. na ulici Lužná 10, 12, 851 04 Bratislava, telefonicky: predajňa a školiace centrum 00421 (0) 948 333 030 v pracovné dni od 09:00 do 17:00 alebo elektronickou poštou: armo@armo.sk

Na kurze budete potrebovať základné pomôcky pre zhotovenie strihov a šitia:

Strihový papier (priesvitný, hodvábny), stehovku – biela, krémová, menšie ručné ihly, hlavičkové špendlíky, niť (farba podľa látky), krajčírsku kriedu ( biela, mydlová ), sublimačnú ceruzku, krajčírske nožnice – veľké a malé, baliaci papier, vlizelín (podlepovací materiál), zošit, ceruzku, gumu, pravítko a krajčírsky meter. Všetky uvedené veci si môžete zakúpiť priamo u nás na mieste konania kurzu.

Na záver každého kurzu si už budete schopní realizovať váš originálny kúsok odevu podľa vlastných mier tela na základe svojich požiadaviek. Samozrejmosťou je individuálna konzultácia a odborná pomoc. Na konci kurzu získa každý zúčastnený certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu šitia.

Záujem účastníkov o kurzy šitia vysoko prekračuje počet miest určených pre jednotlivé kurzy. Kúpte preto aj vašim priateľom a blízkym praktický darček v podobe darčekovej poukážky na kurzy šitia v Bratislave a darujte zručnosť, ktorá sa nezabúda! Ukážeme vám šitie krok za krokom. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.